Tiffany - Review of Tiffany & Co., New York City, NY - TripAdvisor tiffany \u0026 co new york

“Tiffany”
Review of Tiffany & Co.

  • Photo of Tiffany & Co.
  • Photo of Tiffany & Co.
  • photo0.jpg
  • Tiffany diamond
  • Tiffany's exterior
  • Photo of Tiffany & Co.
  • Photo of Tiffany & Co.
  • photo1.jpg
  • photo0.jpg
Tiffany & Co.
Book In Advance
More Info
€863.53*
and up
Philadelphia to New York City Private Day Trip
More Info
€949.97*
and up
New York City Private Day Trip from Atlantic City
More Info
€949.97*
and up
New York City Private Day Trip from the Catskill Mountains
Ranked #4 of 839 Shopping in New York City
981 Reviews
Certificate of Excellence
Type: Gift & Speciality Shops, Shopping
Attraction details
Reviewed 9 October 2017
Tiffany

Went here to buy a necklace I had seen online before visiting new York. The staff were very helpful and helped my find the item I wishes to buy. Very nice store with lots of lovely jewellery.

1  Thank JCLogan
This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC
Write a Review
Reviews (981)

10 - 14 of 981 reviews

tiffany set88E0FB21555895A1E38A76C341C2FD-SRC_531081951" class="memberOverlayLink" onmouseover="widgetEvCall('handlers.initMemberOverlay', event, this);" data-anchorWidth="90">
schumigirl
uk
Reviewed 9 October 2017
Wonderful experience

Spent a lovely afternoon here last month. Went in to buy a bracelet and a ring. You are always made to feel welcome in this store. Went to the 3rd floor and chose my bracelet. My husband surprised me by telling me I was getting a platinum and diamond ring for my birthday. The lady arranged for us to be taken downstairs to the 2nd floor where those more expensive rings are to choose.
We were welcomed by the lovely Tony who helped enormously. He asked what style and look I was interested in and then brought an excellent selection for me to choose from. Being served champagne and little cakes shaped like Tiffany boxes was nice!
I did eventually choose a ring and it’s perfect. It need adjusted slightly so Tony arranged for it to be altered and I could pick it up later that afternoon. Excellent service.
It was a lovely experience in the flagship store and Tony certainly helped make it so. His help and advice was invaluable for such a large purchase.
Love this store and can’t wait to go back on day.

1  Thank schumigirl
This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC
Reviewed 8 October 2017 via mobile
Outrageously expensive jewelley but you can dream

Amazing jewellery but the prices... ouch. I did not find anything we could justify the expense but enjoyed the experience. Worth visiting.

Staff are amazing. Perhaps the politest in NY.

1  Thank pjthants
This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC
Reviewed 4 October 2017
What's not to like???

Always wanted to see inside this shop. Over 7 floors you have your choice of the most beautiful jewellery, rings and gift ware.
you feel special, from the staff on the front door, the staff guiding you to the elevator, the staff IN the elevator pushing the floor button for you to the staff waiting outside the elevator on EACH floor to welcome you again!
Such a beautiful shop with sooooo much shiny stuff!

Thank GemsNI
This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC
Reviewed 4 October 2017 via mobile
When in NY...

Assumed this was a must stop while we had the opportunity. Beautiful jewelry store. Wasn’t crowded on the Saturday we visited. Enjoyed looking at all of the jewelry and think I narrowed down a Christmas present would love to revisit

Thank MiVidaLocaContigo
This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC

Travellers who viewed Tiffany & Co. also viewed

Economy Candy
278 Reviews
New York City, NY
Disney Store
804 Reviews
New York City, NY
 
The Strand Bookstore
596 Reviews
New York City, NY
Victoria's Secret
506 Reviews
New York City, NY
 
All things to do in New York City (4369)

Been to Tiffany & Co.? Share your experiences!

Write a Review Add Photos & Videos

Owners: What's your side of the story?

Own or manage this property? Claim your listing for free to respond to reviews, update your profile and much more.

Claim Your Listing

tiffany \u0026 co new york

tiffany smycken uk
ティフィー
diseños tiffany
tiffany and company outlet

Ciondolo tiffany

90 €
ID: 225537202
Inserito il

elena
ciondolo-tiffany
Preferiti
Invia a un amico
Segnala un problema su questo annuncio
Prezzo 90 €
Comune Busto Arsizio (VA)
Tipologia Orologi e Gioielli
Per Donna
Vendo ciondolo tiffany originale.....taxi, acquistato a New York, introvabile, usato ma tenuto bene, per informazioni contattatemi, preferibilmente consegna a mano, se spedizione + 10,00 euro
no perditempo, persone che chiedono e poi spariscono!

elena

Pubblica da

 

Annunci pubblicati

 

Annunci online

Stampa

Ops...

Sembra che tu abbia raggiunto il numero massimo di preferiti. Puoi cancellare quelli a cui non sei più interessato

Gestisci i tuoi preferiti

I tuoi preferiti, sempre con te

Ritrova i tuoi annunci preferiti su tutti i tuoi dispositivi

I preferiti di questo dispositivo saranno associati al tuo account e saranno accessibili da qualunque dispositivo con il quale accedi a Subito.Šetření policejního postupu v Brodě: Co je horšího než smrt? | Ozbrojené složky

Státní ozbrojené složky na Facebooku Přihlášení Registrace O nás: Na bezpečnosti nám záleží O nás: Na bezpečnosti nám záleží Podporujeme naše válečné veterány Podporujeme naše válečné veterány Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán! Výzva 2015: Drony – dobrý sluha, ale zlý pán! A24 AP 12.1. CZUB ARMYFRIENDLY PARTNER CEVRO PRAVA VOJAKU WEBARCHIV

Nejoblíbenější

Předvečer třetí světové války: 10 příznaků, které se zatím snažíme ignorovat. Nejen šílený střelec, ale také policie má na rukou krev! Nové bezpečnostní riziko: média, která nám zamlčují pravdu o hrozbách islamismu Seznam.cz nabádá, aby byli potrestání čeští policisté účastnící se dnešní demonstrace na podporu švédského kolegy.

Nejkomentovanější

POSTAPO – díl 2: Předvídaná lokální katastrofa a evakuace Šetření policejního postupu v Brodě: Co je horšího než smrt? Zapište se na nejlépe postavený obor kriminalistiky v ČR - studovat můžete ještě tento akademický rok! POSTAPO – kulturní fenomén nebo i příprava na přežití? Díl 1 – úvod.

Šetření policejního postupu v Brodě: Co je horšího než smrt?

 01. 04. 2015      558 komentářů

Asi nikdo si nedělal iluze, že výsledky vyšetřování uherskobrodské tragédie vyústí v policejní sebereflexi. Že ale budou výsledkem „zjištění", jež do celého příběhu vnesou ještě více nejasností a pochybností, muselo vyvést z míry i zarputilé pesimisty. Vyjmenováváme největší nejasnosti...

V prezentaci hlavních zjištění, která je ke stažení zde, uhodí jako první do očí fakt, že policie neví, kolik ran střelec vypálil před jejím příjezdem: „cca 12:36 hod. střelba (20 – 25 výstřelů)". Tak kolik? Pod střelcem zůstaly nábojnice a kulky se nacházely v tělech obětí nebo ve zdech. Chce nám snad policie tvrdit, že někdo z prchajících hostů restaurace si vzal nábojnici na památku? Že to někdo „koupil", ale nevyhledal lékařské ošetření? I kdyby, bude platit vyšší součet. Tedy znovu: Kolik?

Alespoň, že se policie dopočítala, kolik zásahů si odnesla prchající účetní (nebo lékaři něco přehlédli?). Zase ale nemá jasno v čase, kdy se tak stalo: „12:36 – 12:47 hod. střelba na paní účetní (6 výstřelů)." Rozptyl 11 minut je poněkud hodně. Policii pomůžeme - jelikož souběžně sdělila, že účetní byla postřelena poté, kdy už policie věděla, co se děje, bylo to nejdříve ve 12:38. A zároveň se zraněná účetní vypotácela ven rovnou ke zdravotnickým záchranářům. Tak snad záchranka zná přesný čas... mimochodem, má to sem 4 minuty (bez majáků; stejně jako policie).

brodzprava_00
Foto: Brod - dojezd policie

Na 12:47 se zároveň datuje příjezd první policejní hlídky. Zatímco svědci bezprostředně po tragédii tvrdili, že se na místě střílelo, dokonce ještě poté, co se tato hlídka vydala do restaurace, načež se stáhla a ocitla opět venku, policie nám tvrdí, že po příjezdu této hlídky padl už jediný výstřel – na ni samou. Leda – ta úvaha se jaksi nabízí – padlo před dojezdem hlídky oněch 20 výstřelů, kdežto zbylých 5 už za její přítomnosti. Ale co další tři oběti – byly již skutečně mrtvé?

Bohužel, policie v závěrech svého šetření neuvedla, kolikrát a kam byly oběti zasaženy. Na jedné straně se od počátku tváří, že jim už nebylo pomoci, na straně druhé svoji nečinnost omlouvám tím, že se bála, aby jim sama neublížila. Občan musí logicky dospět k závěru, že je více ohrožen policisty než šíleným střelcem...

Tedy k činnosti policie na místě. První hlídka přijíždí ve 12:47, podle předpisů má vyhledat a eliminovat střelce. Bohužel končí u vyhledání (to se považuje za splnění předpisů). Poté, co na ni vypálí jedinou ránu, stahuje se: „nemohli zákrok dokončit, aniž by ohrozili osoby, které měly být v restauraci," tvrdí policie.

Rána patrně prošla dekorační tabulí u vstupu do restaurace a o málo minula policistu, který tam nahlížel. Na dosah měl jednu oběť a pozoroval střelce, jak na něj míří. Proč po něm policista také nezkusil vystřelit? Držel v té době vůbec v ruce služební zbraň? Kde stál jeho kolega? O tom výsledky šetření mlčí.

brodzprava_01
Foto: Brod - plánek restaurace

Kromě toho „nevěděli, zda je pachatel sám či jich je víc", dokonce se mohli bát, že jde o teroristický útok. Co na tom, že ve „12:38 hod. policie přijala první oznámení: uvnitř asi 20 osob, střílející muž." V bujné fantazii hlídky tam mohla být horda džihádistů. Dalším důvodem, proč nedokončili zákrok, byla skutečnost, že v zádech měli další vchod do restaurace. Nabízí se otázka: Proč jím tedy nevnikli dovnitř, když už pozici střelce zjistili a tento vstup by je lépe kryl?

Ze situačního kontextu se naopak zdá, že policie skutečně nemohla bezpečně vysvobodit muže schovaného na toaletě. A jak sama přiznává, chybovala při komunikaci s ním. Mimochodem, věděla o  něm od 12:43, ale příliš se podle toho nechovala. Tento svědek je navíc přesvědčen – což zopakoval v reakci na tiskovou konferenci – že policie mohla a měla zasáhnout, nejen kvůli němu samému. Že se měla za čím krýt a mohla využít některý ze tří vchodů do restaurace. Vlastně v ČT24 řekl, že si policie vymýšlí. Vraťme se tedy k vyšetřovací zprávě...

Ve 12:53 přijela na místo první posila – vedoucí místního oddělení a jeho zástupce. Zjišťuje si informace a vyhodnocuje je tak, že proti střelci zasáhne (mimo jiné už ví o zadním vchodu do budovy). „Vedoucí oddělení informuje operačního důstojníka o plánu provést zákrok, správnost jeho rozhodnutí však operační důstojník zpochybní, a to s ohledem na hosty v restauraci – aby se nestalo ještě něco horšího." Už chápete, proč se v nadpisu článku ptáme, co je horšího než smrt?

Operační důstojník tedy nesouhlasí, protože je to ale s ohledem na jeho pozici irelevantní, vedoucí zahajuje kolem 13:00 zákrok. „Postup policistů hodnotíme jako správný," konstatuje vyšetřovací zpráva. Jak je možné, že jako správný hodnotí i „nezákrok" první hlídky, která vzala obětem šest minut naděje, nikde osvětleno mimo výmluv na dveře, teroristy a bezpečnost obětí (!) není.

A pak přichází zlom – střelec volá do TV Prima – reportérovi ve 12:56, policie se to dozvídá ve 13:00. A ruší akci, protože „VZNIKÁ BARIKÁDOVÁ SITUACE A ZAČÍNÁ VYJEDNÁVÁNÍ." Jsou zde dvě ale... Jednak hovor trval 4 minuty a až na jeho konci reportér vytočil linku 158. Chvíli muselo trvat, než popsal obsah telefonátu a než se tato informace donesla do Brodu k zasahujícím hlídkám. Je tedy pochopitelné, že policie uvádí počátek zákroku „kolem 13:00". Cožpak ale neví přesně, kdy zahájení akce hlásil vedoucí operačnímu?

brodzprava_02
Foto: Brod - dojezd sanitky

Druhé ale... Reportér, shodou náhod bývalý policista, vypověděl: „V pozadí telefonátu bylo úplné ticho. To znamená, že nemohl být ještě v restauraci. Nebyl slyšet ani žádný provoz z ulice. Buď tedy mohl být v restauraci na toaletě, nebo třeba ve vchodu vedlejšího domu. Bylo to někde, kde byl úplně sám a bylo tam úplné ticho." Mohlo by to znamenat i to, že už byli všechny oběti mrtvé. Také je poněkud zarážející, že střelec klidně prokecal 4 minuty, zatímco je „ohrožován" policejní hlídkou.

O šest minut později začíná vyjednávání: „Pachatel v rámci rozhovorů sděloval vyjednavači, že má pět rukojmí a že nejsou zraněni... souběžně probíhalo i nezávislé zjišťování, zda jsou uvnitř zranění." Jestli filmy o držení rukojmích a únosech v něčem nelžou, tak v tom, že vyjednavači žádají důkaz o tom, že jsou zadržovaní naživu. Co byste usoudili o pachateli, který to nedoloží? Žily v té době ještě některé z obětí a byly třeba v bezvědomí? Byly naopak všechny po smrti? Znovu se vracíme k tomu, že policie tají, jak/nač oběti zemřely a dokonce mlží ohledně počtu vystřelených nábojů.

A ještě jedna elementární informace v policejní zprávě chybí. Kdy spáchal střelec sebevraždu? Bylo to už ve 14:15, kdy přestal brát vyjednavači telefon? Vnikala zásahovka dovnitř o 5 minut později s tímto vědomím? Venku samozřejmě musel být slyšet výstřel. Ne že by to něco na předchozím průběhu události měnilo, ale je zkrátka zvláštní, že to nikde nezaznělo.

Závěr? Nic si z toho nedělejme. Šlo jen o šetření Policejního prezidia. GIBS provádí vlastní šetření a je dost možné, že pakliže budou výsledky opět nedostatečné, vznikne třeba nezávislá parlamentní vyšetřovací komise.

 autor: Miroslava Pašková

Podobné články

Glosa: Donucovací prostředky policie mohou způsobit i smrt. Asi jako cigarety?

Glosa: Donucovací prostředky policie mohou způsobit i smrt. Asi jako cigarety?

ARMY FRIENDLY: Nově sleva 10 % pro všechny, kdo slouží, u CK Vítkovice Tours

ARMY FRIENDLY: Nově sleva 10 % pro všechny, kdo slouží, u CK Vítkovice Tours

Šest důvodů, proč bychom se měli zajímat o činnost Islámského státu

Šest důvodů, proč bychom se měli zajímat o činnost Islámského státu

Komentáře

aargalesl 27. 06. 2017

<strong><a href="http://www.watch90.com/">replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watch90.com/">replica watches</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watch90.com/">fake watches</a></strong> <br> <br> <title>Replica Concord - 0310442 Ladies quartz watch quartz series [2609&nbsp;] - $205.00 : replica watches online stores, watch90.com</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Replica Concord - 0310442 Ladies quartz watch quartz series [2609&nbsp;] Patek Philippe Watches Breguet Watches Piaget Watches Omega Watches IWC Watches Rolex Watches Longines Watches Tissot Watches Mens Watches Ladies Watches Couple watches Unisex Watch Watch Phenotype Vacheron Constantin Blancpain Watches A. Lange & Söhne Audemars Piguet Jaeger-LeCoultre Glashütte Watches Tudor Watches TAG Heuer Watches Cartier Watches Hermes Watches Concord Watches Panerai Watches Professional copy watches shop" /> <meta name="description" content="replica watches online stores Replica Concord - 0310442 Ladies quartz watch quartz series [2609&nbsp;] - SeriesSeries Style Female form Movement Quartz Movement Model - Case Stainless steel Size 40.5mm Thickness 13mm Crown General Bottom of the table Ordinary Table mirror Copy Sapphire crystal glass Dial White Watchband Leather strap Strap Color Blue Clasp Deployment buckle Waterproof 30 m Package Beautifully packaged box Function Calendar three-pin Launch of Year - 【Brand story]Concord watch factory was founded in Biel, Switzerland in 1908. Has been founded, its design has been renowned watch, which was created both in appearance and function are highly coordinated. " /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.watch90.com/" /> <link rel="canonical" href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310442-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4167.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watch90.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watch90.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.watch90.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.watch90.com/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option> </select> <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="4167" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"> <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/a-lange-söhne-c-719.html">A. Lange & Söhne</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/audemars-piguet-c-724.html">Audemars Piguet</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/blancpain-watches-c-716.html">Blancpain Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/breguet-watches-c-11.html">Breguet Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/cartier-watches-c-770.html">Cartier Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/concord-watches-c-796.html">Concord Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/glashütte-watches-c-739.html">Glashütte Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/hermes-watches-c-790.html">Hermes Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/iwc-watches-c-47.html">IWC Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/jaegerlecoultre-c-728.html">Jaeger-LeCoultre</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/longines-watches-c-71.html">Longines Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/omega-watches-c-39.html">Omega Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/panerai-watches-c-798.html">Panerai Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/patek-philippe-watches-c-2.html">Patek Philippe Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/piaget-watches-c-23.html">Piaget Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/rolex-watches-c-55.html">Rolex Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/tag-heuer-watches-c-758.html">TAG Heuer Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/tissot-watches-c-92.html">Tissot Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/tudor-watches-c-743.html">Tudor Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/vacheron-constantin-c-707.html">Vacheron Constantin</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/watch-phenotype-c-457.html">Watch Phenotype</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/mens-watches-c-136.html">Mens Watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/couple-watches-c-419.html">Couple watches</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-c-310.html"><span class="category-subs-parent">Ladies Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-breguet-watches-c-310_311.html">Breguet Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-cartier-watches-c-310_317.html">Cartier Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-concord-watches-c-310_336.html"><span class="category-subs-parent">Concord Watches</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.watch90.com/concord-watches-other-series-c-310_336_337.html"><span class="category-subs-selected">Other Series</span></a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-hermes-watches-c-310_338.html">Hermes Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-iwc-watches-c-310_344.html">IWC Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-jaegerlecoultre-c-310_346.html">Jaeger-LeCoultre</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-longines-watches-c-310_352.html">Longines Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-omega-watches-c-310_367.html">Omega Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-patek-philippe-watches-c-310_374.html">Patek Philippe Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-piaget-watches-c-310_382.html">Piaget Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-rolex-watches-c-310_393.html">Rolex Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-tag-heuer-watches-c-310_397.html">TAG Heuer Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-tudor-watches-c-310_405.html">Tudor Watches</a></div> <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.watch90.com/ladies-watches-vacheron-constantin-c-310_412.html">Vacheron Constantin</a></div> <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.watch90.com/unisex-watch-c-440.html">Unisex Watch</a></div> </div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.watch90.com/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watch90.com/replica-jaegerlecoultre-master-compressor-gmt-series-q1732441-men-s-mechanical-watch-p-2973.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family_/Male-Table/Jaeger-LeCoultre-Master-Compressor-GMT-Series.jpg" alt="Replica Jaeger-LeCoultre -Master Compressor GMT Series Q1732441 men 's mechanical watch" title=" Replica Jaeger-LeCoultre -Master Compressor GMT Series Q1732441 men 's mechanical watch " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watch90.com/replica-jaegerlecoultre-master-compressor-gmt-series-q1732441-men-s-mechanical-watch-p-2973.html">Replica Jaeger-LeCoultre -Master Compressor GMT Series Q1732441 men 's mechanical watch</a><div><span class="normalprice">$19,051.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$224.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;99% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watch90.com/replica-jaeger-lecoultre-theamvox-series-q1922450-mens-mechanical-watch-p-2992.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family_/Male-Table/Jaeger-LeCoultre-the-AMVOX-series-Q1922450-men-s.jpg" alt="Replica Jaeger LeCoultre the-AMVOX series Q1922450 men's mechanical watch" title=" Replica Jaeger LeCoultre the-AMVOX series Q1922450 men's mechanical watch " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watch90.com/replica-jaeger-lecoultre-theamvox-series-q1922450-mens-mechanical-watch-p-2992.html">Replica Jaeger LeCoultre the-AMVOX series Q1922450 men's mechanical watch</a><div><span class="normalprice">$51,839.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$231.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;100% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.watch90.com/replica-the-longineska-lan-series-l47052127-mens-quartz-watch-p-7421.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family2_/Male-Table/The-Longines-Longines-Ka-Lan-series-L4-705-2-12-7.jpg" alt="Replica The Longines-Ka Lan series L4.705.2.12.7 Men's quartz watch" title=" Replica The Longines-Ka Lan series L4.705.2.12.7 Men's quartz watch " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.watch90.com/replica-the-longineska-lan-series-l47052127-mens-quartz-watch-p-7421.html">Replica The Longines-Ka Lan series L4.705.2.12.7 Men's quartz watch</a><div><span class="normalprice">$1,905.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$207.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;89% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.watch90.com/">Home</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.watch90.com/ladies-watches-c-310.html">Ladies Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.watch90.com/ladies-watches-concord-watches-c-310_336.html">Concord Watches</a>&nbsp;::&nbsp; <a href="http://www.watch90.com/concord-watches-other-series-c-310_336_337.html">Other Series</a>&nbsp;::&nbsp; Replica Concord - 0310442 Ladies quartz watch quartz series </div> <div class="centerColumn" id="productGeneral"> <form name="cart_quantity" action="http://www.watch90.com/replica-concord-0310442-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4167.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data"> <div style="float:left; width:350px;"> <link rel="stylesheet" href="http://www.watch90.com/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" /> <link rel="stylesheet" href="http://www.watch90.com/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" /> <style type="text/css"> .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; }</style> <div id="productMainImage" class="centeredContent back"> <div class="jqzoom" > <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310442-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4167.html" ><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg" alt="Replica Concord - 0310442 Ladies quartz watch quartz series" jqimg="images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg" id="jqzoomimg"></a></div> <div style="clear:both;"></div> <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div> </div> </div> <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'> <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Replica Concord - 0310442 Ladies quartz watch quartz series</div> <span id="productPrices" class="productGeneral"> <span class="normalprice">$5,604.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$205.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;96% off</span></span> <div id="cartAdd"> Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="4167" /><input type="image" src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div> <br class="clearBoth" /> </div> <span id="cardshow"> <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310442-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4167.html" ><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/rppay/visamastercard.jpg"></a></img> <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310442-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4167.html" ><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/visamastercard_free.jpg"></a></img> </span> <br class="clearBoth" /> <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText"> <dl><dt>Series</dt><dd>Series</dd></dl> <dl><dt>Style</dt><dd title=""> Female form</dd></dl> <dl><dt>Movement</dt><dd title=""> Quartz</dd></dl> <dl><dt>Movement Model</dt><dd> - </dd></dl> <dl><dt>Case</dt><dd title=""> Stainless steel</dd></dl> <dl><dt>Size</dt><dd title="40.5mm"> 40.5mm</dd></dl> <dl><dt>Thickness</dt><dd title="13mm"> 13mm</dd></dl> <dl><dt>Crown</dt><dd title=""> General</dd></dl> <dl><dt>Bottom of the table</dt><dd title=""> Ordinary</dd></dl> <dl><dt>Table mirror</dt><dd title=""> Copy Sapphire crystal glass</dd></dl> <dl><dt>Dial</dt><dd title=""> White</dd></dl> <dl><dt>Watchband</dt><dd title=""> Leather strap</dd></dl> <dl><dt>Strap Color</dt><dd title=""> Blue</dd></dl> <dl><dt>Clasp</dt><dd title=""> Deployment buckle</dd></dl> <dl><dt>Waterproof</dt><dd title="30"> 30 m</dd></dl> <dl><dt>Package</dt><dd title=""> Beautifully packaged box</dd></dl> <dl><dt>Function</dt><dd title=" "> Calendar three-pin</dd></dl> <dl><dt>Launch of Year</dt><dd> - </dd></dl> <p><strong>【Brand story]</strong></p><p>Concord watch factory was founded in Biel, Switzerland in 1908. Has been founded, its design has been renowned watch, which was created both in appearance and function are highly coordinated. In fact, Concord is because this "harmony" to coordinate their name. Concord luxury watches, a combination of outstanding scientific and technological invention and subtle style has worldwide recognition. Under the banner of its brand, five product lines for Saratoga, Delirium, Renaissance, Veneto, as well as La Scala. Concord Delirium, ultra-thin design is the world's thinnest watch, and has been listed on the Guinness World Records; while the advent of the La Scala strap to invincible in the field of gems table, then Concord realm.</p><p>In 1915, Concord Watches famous brand OEM production, such as Tiffany & Co. (Tiffany & Co.) And Cartier (Cartier). These watches are extremely luxurious and refined, multi-platinum, and encrusted with Replica diamonds, emeralds, rubies and sapphires. So, Concrod it is known for its quality watches, which was created.</p><p>In 1930 and 1940, Concord began to pursue a slim, compact watch and movement. Decades, with the spirit of the Creation of such a persistent, and finally succeeded in 1979 to design the world's thinnest watch ━ Concord Delirium. This design has become the focus of global reports. This is the world's first watch body thickness of less than 2 mm (1.98 mm) watch this manufacturing process proved C0NCORD watchmaking technology is really unmatched. In just two years later, the new Delirium report the birth of the watches itself is only 0.98 mm, the thickness of the original Delirium half. Immediately get the honor of "the world's thinnest watch. Write a classic for the modern development of ultra-thin watches a brand unparalleled Swiss watchmaking. Today Concord Delirium watch series not only inherited the classic Delirium epoch-making design, also injected a stylish modern fashion elements the transcendent excellence in watchmaking mechanical technology and magnificent jewelry craft style perfectly together. Today, you are welcome to buy the world watches - Concord table.</p></div> <br class="clearBoth" /> <div id="img_bg" align="center"> <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg"><img itemprop="image" src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg" width=700px alt="/watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series-1.jpg"><img itemprop="image" src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series-1.jpg" width=700px alt="/watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series-1.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series-2.jpg"><img itemprop="image" src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images//watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series-2.jpg" width=700px alt="/watches_family_/Female-form/Concord-0310442-Ladies-quartz-watch-quartz-series-2.jpg"/></a></p> </div> <ul id="productDetailsList" class="floatingBox back"> <li>Model: 2609&nbsp;</li> </ul> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product"> <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2> <table><tr> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0309246-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4121.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family_/Female-form/Concord-0309246-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg" alt="Replica Concord - 0309246 Ladies quartz watch quartz series" title=" Replica Concord - 0309246 Ladies quartz watch quartz series " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0309246-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4121.html">Replica Concord - 0309246 Ladies quartz watch quartz series</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.watch90.com/replica-concordla-scala-series-0310198-ms-quartz-watch-p-4134.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family_/Female-form/Concord-La-Scala-Series-0310198-Ms-quartz-watch.jpg" alt="Replica Concord-La Scala Series 0310198 Ms. quartz watch" title=" Replica Concord-La Scala Series 0310198 Ms. quartz watch " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.watch90.com/replica-concordla-scala-series-0310198-ms-quartz-watch-p-4134.html">Replica Concord-La Scala Series 0310198 Ms. quartz watch</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310358-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4156.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family_/Female-form/Concord-0310358-Ladies-quartz-watch-quartz-series.jpg" alt="Replica Concord - 0310358 Ladies quartz watch quartz series" title=" Replica Concord - 0310358 Ladies quartz watch quartz series " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310358-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4156.html">Replica Concord - 0310358 Ladies quartz watch quartz series</a> </td> <td style="display:block;float:left;width:24.5%;"> <div style="width:160px;height:200px;"> <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-quartz-series-0311064-ms-quartz-watch-p-4200.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/images/_small//watches_family_/Female-form/Concord-Quartz-Series-0311064-Ms-quartz-watch.jpg" alt="Replica Concord - Quartz Series 0311064 Ms. quartz watch" title=" Replica Concord - Quartz Series 0311064 Ms. quartz watch " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.watch90.com/replica-concord-quartz-series-0311064-ms-quartz-watch-p-4200.html">Replica Concord - Quartz Series 0311064 Ms. quartz watch</a> </td> </table> </div> <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=4167"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div> <br class="clearBoth" /> </form> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <br class="clearBoth" /> <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;"> <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php">Home</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a>&nbsp;&nbsp; <a style="color:#000; font:12px;" href="http://www.watch90.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a>&nbsp;&nbsp; </div> <div style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;"> <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.copyomegawatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.replicapatekwatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.copyrolexshop.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX </a> &nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.bestiwcwatches.com" target="_blank">REPLICA IWC </a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.cartieronlinesale.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER </a>&nbsp;&nbsp; <a style="font-weight:bold; color:#000;" href="http://www.worthfakewatches.com/top-brand-watches-c-1.html" target="_blank">TOP BRAND WATCHES </a>&nbsp;&nbsp; </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.watch90.com/replica-concord-0310442-ladies-quartz-watch-quartz-series-p-4167.html" ><IMG src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watch90.com/includes/templates/polo/images/payment.png" width="672" height="58"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012 All Rights Reserved. </div> </div> </div> <div id="comm100-button-148"></div> <strong><a href="http://www.watch90.com/">watches rado replica</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watch90.com/">watches luxury replica</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.iceason.com/">±ùä¿ÁÜÔ±ý</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/">±ù¼¤Áèµ°¸â</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/special.php?id=1">±ùä¿ÁÜÔ±ý</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/special.php?id=1">±ù¼¤Áèµ°¸â</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/special.php?id=9">±ùä¿ÁÜÔ±ý</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/special.php?id=9">±ù¼¤Áèµ°¸â</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/list.php?id=7">±ùä¿ÁÜÔ±ý</a></strong> <strong><a href="http://www.iceason.com/list.php?id=7">±ù¼¤Áèµ°¸â</a></strong> <br><br><a href="http://kidsuggboots874.webs.com"> watches blog </a><br><br><a href="http://uggonline19.webs.com"> watches </a><br><br><a href="http://cheaptimberlandboots36.webs.com"> About watch90.com blog </a>

lhschellerand 27. 06. 2017

[b][url=http://www.watches4all.co.uk/]swiss repli<strong><a href="http://www.watches4all.co.uk/">swiss replica watches aaa+</a></strong> <br> <strong><a href="http://www.watches4all.co.uk/">swiss replica watches</a></strong> <br>

lhschellerand 27. 06. 2017

[b][url=http://www.watches4all.co.uk/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b] | [b][url=http://www.watches4all.co.uk/]watches[/url][/b] | [b][url=http://www.watches4all.co.uk/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b] Copy Great Hublot Big Bang Working Chronograph PVD Case-Same Structure as 7750 Movement AAA Watches [F4N2] - $216.00 : Professional replica watches stores, watches4all.co.uk #sddm { margin: 0 auto; padding: 0; z-index: 30; background-color:#F4F4F4; width: 80px; height:23px; float: right; margin-right: 70px;} #sddm li { margin: 0; padding: 0; list-style: none; float: left; font: bold 12px arial} #sddm li a { display: block; margin: 0 1px 0 0; padding: 4px 10px; width: 60px; background: #f4762a; color: #666; text-align: center; text-decoration: none} #sddm li a:hover { background: #49A3FF} #sddm div { position: absolute; visibility: hidden; margin: 0; padding: 0; background: #EAEBD8; border: 1px solid #5970B2} #sddm div a { position: relative; display: block; margin: 0; padding: 5px 10px; width: auto; white-space: nowrap; text-align: left; text-decoration: none; background: #EAEBD8; color: #2875DE; font: 12px arial} #sddm div a:hover { background: #49A3FF; color: #FFF} <a href="http://www.watches4all.co.uk/" onmouseover="mopen('m1')" onmouseout="mclosetime()">Language</a> [url=http://www.watches4all.co.uk/de/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/gericon.gif[/img]DeutschDeutsch[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/fr/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/fricon.gif[/img]FrançaisFrançais[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/it/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/iticon.gif[/img]italianoItaliano[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/es/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/esicon.gif[/img]EspañolEspañol[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/pt/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/pticon.gif[/img]PortuguêsPortuguês[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/jp/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/jpicon.gif[/img]日本語日本語[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/ru/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/ruicon.gif[/img]russianRussian[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/ar/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/aricon.gif[/img]arabicArabic[/url] <a href="http://www.watches4all.co.uk/no/"> <img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watches4all.co.uk/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24">Norwegian</a> [url=http://www.watches4all.co.uk/sv/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/svicon.gif[/img]swedishSwedish[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/da/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/daicon.gif[/img]danishDanish[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/nl/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/nlicon.gif[/img]NederlandsNederlands[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/fi/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/fiicon.gif[/img]finlandFinland[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/ie/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/gaicon.gif[/img]irelandIreland[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/] [img]http://www.watches4all.co.uk/langimg/icon.gif[/img]EnglishEnglish[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/index.php] WELCOME TO REPLICA WATCHES STORES [/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/][img]http://www.watches4all.co.uk/includes/templates/polo/images/logo.gif[/img]Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce[/url] <a href="http://www.watches4all.co.uk/index.php?main_page=login">Sign In</a> or [url=http://www.watches4all.co.uk/index.php?main_page=create_account]Register[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/index.php?main_page=shopping_cart][img]http://www.watches4all.co.uk/includes/templates/polo/images/spacer.gif[/img]Copy Great Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17 Working Chronograph White Dial AAA Watches [P3W1][/url]Your cart is empty [url=http://www.watches4all.co.uk/omega-watches-c-274.html]Omega Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/rolex-watches-c-273.html]Rolex Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/breitling-watches-c-20.html]BREITLING Watches[/url] Currencies US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categories [url=http://www.watches4all.co.uk/alangesohne-watches-c-32.html]ALangesohne Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/audemarspiguet-watches-c-6.html]Audemars-Piguet Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/bellross-watches-c-21.html]Bell-Ross Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/breitling-watches-c-20.html]Breitling Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/bvlgari-watches-c-19.html]Bvlgari Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/cartier-watches-c-7.html]Cartier Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/chopard-watches-c-8.html]Chopard Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/emporioarmani-watches-c-28.html]Emporio-armani Watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.watches4all.co.uk/franckmuller-watches-c-10.html">Franck-Muller Watches</a> <a class="category-top" href="http://www.watches4all.co.uk/hublot-watches-c-3.html"><span class="category-subs-parent">Hublot Watches</span></a> [url=http://www.watches4all.co.uk/hublot-watches-big-bang-c-3_59.html]Big Bang[/url] <a class="category-products" href="http://www.watches4all.co.uk/hublot-watches-limited-edition-c-3_60.html">Limited Edition</a> <a class="category-top" href="http://www.watches4all.co.uk/iwc-watches-c-11.html">IWC Watches</a> [url=http://www.watches4all.co.uk/longines-watches-c-13.html]Longines Watches[/url] <a class="category-top" href="http://www.watches4all.co.uk/montblanc-watches-c-5.html">Montblanc Watches</a> [url=http://www.watches4all.co.uk/omega-watches-c-274.html]Omega Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/panerai-watches-c-15.html]Panerai Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/rolex-watches-c-273.html]Rolex Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/tagheuer-watches-c-1.html]Tag-Heuer Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/uboat-watches-c-27.html]U-Boat Watches[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/vacheronconstantin-watches-c-17.html]Vacheron-Constantin Watches[/url] Featured - [url=http://www.watches4all.co.uk/featured_products.html] [more][/url] <a href="http://www.watches4all.co.uk/copy-great-tag-heuer-grand-carrera-calibre-17-working-chronograph-white-dial-aaa-watches-p3w1-p-74.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watches4all.co.uk/images/_small//watches_08/tag-heuer/Great-Tag-Heuer-Grand-Carrera-Calibre-17-Working-9.jpg" alt="Copy Great Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17 Working Chronograph White Dial AAA Watches [P3W1]" title=" Copy Great Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17 Working Chronograph White Dial AAA Watches [P3W1] " width="130" height="130" /></a>[url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-tag-heuer-grand-carrera-calibre-17-working-chronograph-white-dial-aaa-watches-p3w1-p-74.html]Copy Great Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17 Working Chronograph White Dial AAA Watches [P3W1][/url]$1,385.00 $217.00Save: 84% off[url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-tag-heuer-grand-carrera-chronograph-calibre-36-rs-cav518bft6016-r-aaa-watches-s2s1-p-73.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images/_small//watches_08/tag-heuer/Great-Tag-Heuer-Grand-Carrera-Chronograph-Calibre.jpg[/img]Copy Great Tag Heuer Grand Carrera Chronograph Calibre 36 RS CAV518B.FT6016 R AAA Watches [S2S1][/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-tag-heuer-grand-carrera-chronograph-calibre-36-rs-cav518bft6016-r-aaa-watches-s2s1-p-73.html]Copy Great Tag Heuer Grand Carrera Chronograph Calibre 36 RS CAV518B.FT6016 R AAA Watches [S2S1][/url]$1,352.50 $212.00Save: 84% off<a href="http://www.watches4all.co.uk/copy-great-tag-heuer-link-calibre-s-automatic-with-black-dial-aaa-watches-f4r9-p-76.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watches4all.co.uk/images/_small//watches_08/tag-heuer/Great-Tag-Heuer-Link-Calibre-S-Automatic-with.jpg" alt="Copy Great Tag Heuer Link Calibre S Automatic with Black Dial AAA Watches [F4R9]" title=" Copy Great Tag Heuer Link Calibre S Automatic with Black Dial AAA Watches [F4R9] " width="130" height="130" /></a>[url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-tag-heuer-link-calibre-s-automatic-with-black-dial-aaa-watches-f4r9-p-76.html]Copy Great Tag Heuer Link Calibre S Automatic with Black Dial AAA Watches [F4R9][/url]$1,419.50 $222.00Save: 84% off [url=http://www.watches4all.co.uk/]Home[/url] :: [url=http://www.watches4all.co.uk/hublot-watches-c-3.html]Hublot Watches[/url] :: Copy Great Hublot Big Bang Working Chronograph PVD Case-Same Structure as 7750 Movement AAA Watches [F4N2] .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD.jpg[/img]Copy Great Hublot Big Bang Working Chronograph PVD Case-Same Structure as 7750 Movement AAA Watches [F4N2][/url] Copy Great Hublot Big Bang Working Chronograph PVD Case-Same Structure as 7750 Movement AAA Watches [F4N2] $1,385.00 $216.00Save: 84% off Add to Cart: Description[/b] Welcome to replica watches outlet stores, the site for all your replica watches needs. The internet is full of vendors and sites trying to sell you replica watches and it isn't always easy finding the most reliable sites. We guarantee the best services with the best replica watches online. replica watches are everywhere, and it's important that you're getting the best available on the market today.  Top quality Japanese Quartz Working Chronograph Movement Fully Functional Working Chronograph (Stopwatch) High quality PVD Casing High quality genuine Rubber Strap with Deployment Buckle Sapphire Crystal Glass Face with Anti-Reflective Coating Water-Resistant . [url=http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD.jpg] <a href="http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html" ><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD.jpg" width=500px alt="/watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD.jpg"/></a>[url=http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-1.jpg] [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-1.jpg[/img]/watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-1.jpg[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-2.jpg] <a href="http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html" ><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setreni-policejniho-postupu-v-brode-co-je-horsiho-nez-smrt/"http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-2.jpg" width=500px alt="/watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-2.jpg"/></a>[url=http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-3.jpg] [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-3.jpg[/img]/watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-3.jpg[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-4.jpg] [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-4.jpg[/img]/watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-4.jpg[/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-5.jpg] [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-great-hublot-big-bang-working-chronograph-pvd-casesame-structure-as-7750-movement-aaa-watches-f4n2-p-819.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images//watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-5.jpg[/img]/watches_08/hublot/Great-Hublot-Big-Bang-Working-Chronograph-PVD-5.jpg[/url] Related Products [url=http://www.watches4all.co.uk/12310276002001-replica-omega-watches-constellation-ladies-quartz-watch-p-13543.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images/_small//replicawatches_/Omega-watches/Constellation/Series-123-10-27-60-02-001-Omega-Constellation-5.jpg[/img]123.10.27.60.02.001 Replica Omega Watches Constellation Ladies Quartz watch[/url]<a href="http://www.watches4all.co.uk/12310276002001-replica-omega-watches-constellation-ladies-quartz-watch-p-13543.html">123.10.27.60.02.001 Replica Omega Watches Constellation Ladies Quartz watch </a> [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-cool-hublot-big-bang-aaa-watches-j1s5-p-757.html][img]http://www.watches4all.co.uk/images/_small//watches_08/hublot/Cool-Hublot-Big-Bang-AAA-Watches-J1S5-.jpg[/img]Copy Cool Hublot Big Bang AAA Watches [J1S5][/url] [url=http://www.watches4all.co.uk/copy-cool-hublot-big-bang-aaa-watches-j1s5-p-757.html]Copy Cool Hublot Big Bang AAA Watches [J1S5][/url] <a href="http://www.watches4all.co.uk/12325246058002-replica-omega-watches-constellation-ladies-quartz-watch-p-13664.html"><img src=http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/setr